BHV voor de Horeca

OP MAAT VOOR JOUW ZAAK
Haal nu je bedrijfshulpverlening met onze BHV training speciaal gericht op de horeca!
Inclusief BHV pas, e-learning & praktijkdag
Volgens de Arbowet in Nederland ben je verplicht om minimaal 1 bedrijfshulpverlener (BHV’er) ten alle tijden tijdens openingstijden aanwezig te hebben. Dit komt omdat je als bedrijf verantwoordelijk bent voor de veiligheid van het personeel en de gasten. Doordat de meeste horecabedrijven in shifts opereren, gaat het hier al gauw om een aantal medewerkers per bedrijf die als BHV’er moeten kunnen optreden bij calamiteiten.
Bij het Horeca Vakcollege hebben wij de ‘’standaard’’ BHV lesstof aangepast op onze beroepssector, de horeca.
Onze praktijkvoorbeelden komen ook rechtstreeks uit de horeca. Onze trainers zijn professionals die hun sporen in het vak ruimschoots verdiend hebben. Ze weten de stof op een leuke dynamische manier te brengen met veel anekdotes uit de praktijk.
Volg deze speciale BHV training en verzeker je dat je bent voorbereidt op ongevallen, brand, verwondingen en nog veel meer! Hierdoor maken we samen jouw zaak een stuk veiliger. Wanneer je geslaagd bent krijgt je je BHV-pas en ben je officieel een BHV’er.
Inhoud van de training
Onze BHV cursus bestaat uit 2 delen. Een e-learning en een praktijkdag.
Voordat je bij ons de praktijkdag volgt ontvang je van ons de e-learning ter voorbereiding. Hierdoor is het mogelijk om bij ons na de praktijkdag met een BHV-pas de deur uit te gaan.
1 praktijkdag
kleine groepjes
BHV pas
234,- ex. btw.
incl. BHV pas
E-learning
In onze e-learning worden de volgende punten behandeld:
Brandwonden
Snijwonden
Allergische reacties van gasten
Elektrocutie
Oogverwondingen
Ontneming van het leven
Drugsgebruik
Tijdens de praktijkdag kun je de theorie uit de e-learning toepassen in de praktijk. De praktijkdag is opgesplitst in twee delen. Een ochtenddeel en een middagdeel.
Tussendoor zijn er koffiepauzes en een lunchpauze.
LESDATA
Oostzaan:
– N.t.b.
wij bieden veel in house BHV trainingen aan, mail ons voor informatie hierover
Oosterwolde:
– N.t.b.
CERTIFICERING
Na het volgen van de e-learning en de praktijkdag ontvang je een BHV pas en ben je gecertificeerd BHV’er.
DUUR VAN DE OPLEIDING
E-learning en 1 praktijkdag
Lestijden
De praktijkdag begint om 9.00 uur en eindigt om 16.00 uur.
INVESTERING
De investering bedraagt 234,- ex. btw. Dit is inclusief de praktijkdag, toegang tot de online leeromgeving en de BHV pas.
Ons dagarrangement
Ochtend: (09:00 – 12:00)
Introductie BHV (Wat is BHV, wat zijn de taken van een BHV’er, enzovoorts…)
Kennismaking EHBO doos/tas
Benaderen slachtoffers & beoordelen van bewustzijn
Verschillende levensechte scenario’s uit de horeca worden nagebootst
>> Lunchpauze met overheerlijke broodjes (12:00 – 13:00) <<
Middag: (12:30 – 16:00)
Introductie reanimeren & mond-op-mond beademing
Het melden van incidenten (intern & extern)
Reanimeren met een AED
De rol van professionele hulpverleners
Hoe je een brand veilig moet blussen
Wanneer je wel en wanneer je niet moet blussen
De gevaren bij brand